Sorunuz mu var?
+90 552 893 93 08
info@mustafacemoguz.com
Mustafa Cem Oguz > Danışman Hakkında

DANIŞMAN HAKKINDA

Merhabalar

Ankara’da Uzman Klinik Psikolog

Mustafa Cem Oğuz 29/08/1983  tarihinde Ankara’da doğdu. İlkokul – Orta ve   Lise eğitimlerini Ankarada tamamladı. Psikoloji bilimininden aldığı ilhamla  ruh sağlığını korumak ve iyileştirmek amacı ile yola çıkan  Mustafa Cem Oğuz  Rusya Fedarasyonunda Psikoloji ve Pedagoji Çift anadal  bölümünden mezun olmuştur.Türkiyede Pedagoji diplomalı nadir pedagoglardandır. Sonrasında gene Rusya Fedarasyonunda Genel psikoloji alanında Yüksek Lisansını tamamlamıştır.  Ankara’da yaşamaktadır.

Üniversitede okuduğu disiplin içerisinde Türkiye’den Farklı olarak her yıl staj görmüştür. ilk yılında anaokul ve eğitim kurumlarında  – ikinci yılında huzurevi üçüncü yılında hastahane dördüncü yılında Hastanede ruh ve sinir hastalıkları alanında tamamlamıştır.

Mustafa Cem Oğuz bu süreçte Bilişsel Davranışçı Terapi ,Hipnoz ,Oyun Terapi ve  Evlilik ve Aile Danışmanlığı eğitimlerini  tamamlayarak Aile Danışmanı ünvanı almıştır.  Ayrıca daha bir çok zeka, gelişim testör eğitimlerini tamamlamıştır

Her geçen gün gelişen psikolojik yaklaşımlara ilgi duymasından dolayı, kendini devamlı yenileme ve geliştirme ihtiyacı nedeniyle eğitimlere devam etmektedir.

Neredeyiz

Şu anda Çukurambar Uzman Grup Terapi Merkezinde ve Eryaman’da danışanlarını kabul etmektedir.

Uzmanlıklar

Beck anksiyete ölçeği, Agte gelişim tarama envanteri, Akran zorbalığı, 6-16 yaş wisc-r zeka testi, Aile Danışmanlığı, Beck depresyon envanteri, Bilişsel davranışçı terapi, Aktarım odaklı dinamik psikoterapi, Bireysel rehberlik0-6 yaş gelişim testleri, Bağlanma sorunlarıBirey merkezli terapi, Bilişsel davranışçı terap, iCinsel fonksiyon bozukluğu, Bireysel Danışmanlık, Bireysel terapilerde mindfulness, Bilişsel davranışçı terapi, Cas testi, Bireysel psikolojik danışmanlık, Moxo testi

KADROMUZ

melissa
Mustafa Cem Oğuz
Melisa YILDIZ

Randevu al