Sorunuz mu var?
+90 552 893 93 08
info@mustafacemoguz.com
Mustafa Cem Oguz > Melisa YILDIZ

Ben Psikolog Melisa Yıldız, aktif olarak Yetişkin, Ergen, Çocuk alanlarında terapi hizmetleri vermekteyim. Yetişkinlerde genellikle; Duygu Durum Bozuklukları,Major Depresyon,Obsesif Kompulsif Bozukluk,Bipolar Bozukluk,Kaygı Bozukluğu,Sosyal Fobi,Öfke Kontrol Sorunları,Psikotik Bozukluklar, Panik Bozukluk,Bağımlılıklar,Yeme Bozuklukları,Travma Sonrası Stres Bozukluğu,Uyku Sorunları,Somatik Semptom Bozuklukları,Cinsel İşlev Bozuklukları,Dürtü-Kontrol Sorunları ve Kişilik Bozuklukları konularında yardımcı olmaktayım.

Ergenlerde ise; Depresyon,Uyum ve Adaptasyon Sorunları,Sınav Kaygısı,Karşıt Olma Karşıt Gelme Bozukluğu,Öfke Kontrol Sorunları,Sosyal Medya ve Oyun Bağımlılığı,Özgüven Problemi,Akran Zorbalığı,Motivasyon Problemleri,Uyku Sorunları konularında yardımcı olmaktayım.

Çocuklarda ise; Çocuk Merkezli Oyun Terapisi; Bağlanma Problemleri, Ayrılık Kaygısı,Hiperaktivite,Dürtü-Kontrol Sorunları,Dikkat Dağınıklığı,Kayıp ve Yas,Konuşma Bozuklukları,Akran Zorbalığı konularında hizmet vermekteyim.

Bunun yanı sıra 6-16 yaş gruplarına WİSC-R Zeka Testi uygulaması ile çocukların hangi zeka türünde olduğunu keşfetme şansı buluyoruz.
Dikkat dağınıklığından şüphelendiğim yetişkin ve çocuklar içinse MOXO Dikkat testi uygulaması yapıyorum.